O nás | Poradenství pro retail a služby | Belfair

O nás

Měníme nakupování v zákaznický zážitek

„Společnost Belfair jsem založila po letech strávených ve službách a obchodě. Věřím totiž, že i české firmy mohou nabízet zákaznický servis té nejvyšší úrovně. V Belfair odhalíme nedostatky, kterých si v běžném provozu ani nevšimnete, přestože vás v konečném důsledku můžou stát spoustu peněz. A naučíme vás, jak problematické jevy napravit, aby se nákup u vás stal pro zákazníky příjemným zážitkem. Cokoli děláme, odráží naše zkušenosti z praxe. A všechno, co jsme se za ta léta v retailu a službách naučili, dáváme k dispozici i vám.“

Využijte 20 let našich zkušeností v oboru

Od brigád v restauraci k luxusním značkám

„Zákaznickému servisu a prodeji se věnuju prakticky celý svůj život. Začínala jsem studentskými brigádami v restauracích, prací v oblacích a pokračovala až na manažerské pozice luxusních značek. Vím, jaké to je stát před emotivním zákazníkem a řešit s ním reklamaci, jaká očekávání mají solventní klienti a že lze prodejní transakci zkazit jedinou větou. Díky Belfair můžu své znalosti předat dalším firmám a podnikatelům.

Jsem přesvědčená, že skutečný klíč k úspěchu drží v rukou vaši zaměstnanci. Je úplně jedno, že prodáváte domácí dorty v malé cukrárně na rohu. Pokud poskytnete zákazníkům prvotřídní servis, budou mít o důvod víc se k vám vracet. A to se může stát vaší rozhodující konkurenční výhodou.

V Belfair ze sebe neděláme nic, co nejsme. Nepatříme mezi nadnárodní společnosti s desítkami zaměstnanců. Nechceme vás ohromovat drahými aplikacemi v telefonu a spoustou grafů. Místo toho stavíme na osobním přístupu a pečlivosti.

Stejně tak nemáme recept na každý problém a neslibujeme zázraky. O interakci s koncovým zákazníkem toho ale víme opravdu hodně. Umožníme vám vidět vaše podnikání zvenčí, mimo každodenní rutinu, která vám brání soustředit se na to důležité. A rádi se podělíme o své poznatky, úspěchy i poučení z chyb.“

Vaše Markéta Knotková
zakladatelka firmy Belfair

MÁM ZÁJEM O SPOLUPRÁCI

„Váš servis může být světový, i když nabízíte lokální produkt.“

%

Doporučit produkt přátelům se rozhodne po pozitivní zkušenosti se společností 77 % zákazníků. (zdroj: help scout)